Poznaj naszą historię

Milo jest polską firmą rodzinną stworzoną przez entuzjastów zdrowej żywności i aktywnego trybu życia. Mamy szczęście pracować w miłej atmosferze w pięknym otoczeniu lasów i stawów spokojnej Doliny Baryczy. To właśnie tu stawialiśmy pierwsze kroki wykorzystując tradycyjną i ekologiczną metodę tłoczenia oleju w niskiej temperaturze. Gdy nauczyliśmy się jak pozyskiwać najwyższej jakości olej ze starannie wyselekcjonowanych nasion, chcieliśmy dać Wam jeszcze więcej naturalnych produktów. Dzięki wspólnym dążeniom, Milo ma w swojej ofercie również naturalne mąki z nasion roślin oleistych, pestki, bakalie, nasiona i owoce liofilizowane.

Nasza marka jest odpowiedzią na żywność modyfikowaną i silnie przetworzoną, która pojawiła się na rynku spożywczym.

Jakość i świeżość oferowanych przez nas produktów została doceniona przez szerokie grono klientów.  Dziś do wspólnej przygody zapraszamy również Ciebie . Pragniemy byś się przekonał jak zdrowa i wartościowa może być żywność którą kupujesz.

Czym charakteryzują się owoce i warzywa liofilizowane

Po procesie liofilizacji żywność nadal zawiera ten sam zestaw białek, tłuszczu i cukrów oraz witaminy, składniki mineralne i substancje biologicznie czynne.

MILO - gwarancja jakości

Przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane z zastosowaniem świeżych i wyselekcjonowanych składników.