Saszetka kąpielowa WYCISZAJĄCA Z LAWENDĄ 35g

Kod: sasz-wycisz
Zastosowanie: Jedną saszetkę zalać około 3-2 litrami wrzącej wody. Parzyć pod przykryciem ok. 5-10 minut. Przygotowany napar łącznie z saszetką przelać do wanny z ciepłą wodą. Czas trwania kąpieli od 15 do 30 minut. Zalecamy stosować 2-3 razy w tygodniu.
Kraj pochodzenia: Polska
Inne właściwości: odprężające, wyciszające organizm, uspokajające i rozluźniające.
Metody wysyłki: Przesyłka kurierska
  • dla zamówień poniżej 120 zł koszt dostawy wynosi 15,90 zł,
  • dla zamówień od 120-250 zł koszt dostawy wynosi 7,90 zł
  • dla zamówień powyżej 250 zł koszt dostawy wynosi 0,00 zł
Przesyłka kurierska za pobraniem
  • dla zamówień poniżej 120 zł koszt dostawy wynosi 18,90 zł,
  • dla zamówień od 120-250 zł koszt dostawy wynosi 10,90 zł
  • dla zamówień powyżej 250 zł koszt dostawy wynosi 4,50 zł
Odbiór osobisty

Oleowita
ul. Wojska Polskiego 54

56-300 Milicz

10,90 PLN
Ilość:
Ocena klientów
Darmowa dostawa od 300zł
14 dni na zwrot
Aromatyczne saszetki kąpielowe wypełnione ziołowym dobrem będą idealnym dopełnieniem wieczornej kąpieli. W zależności od efektu, który chcesz uzyskać, wybierz spośród naszych czterech propozycji.


SASZETKA KĄPIELOWA WYCISZAJĄCA
Lipa- kwiat lipy wykazuje niesamowite własciwości uspokajające, działając przy tym napotnie i łagodząco na stres. Koi zmęczoną skórę, rozluźniając ją przed snem. Nie bez powodu ma miano "lekarstwa na suchą skórę i zszargane nerwy".
Tatarak- kłącza tataraku w połączeniu z innymi składnikami, od wieków stosowane są w stanie wyczerpania nerwowego, w niepokoju i trudnościach w zasypianiu.
Zawarte w tataraku związki czynne pobudzają szpik kostny do produkcji krwinek czerwonych.
Lawenda- zadaniem tego specyfiku jest harmonizowanie i odprężanie.
Właściwości te docenimy szczególnie po męczącym i stresującym dniu, gdyż od wieków lawenda znana jest ze swoich właściwości wyciszających i usypiających. Warto po nią sięgnąć wieczorem, przed snem, zwłaszcza, kiedy mamy problemy z zasypianiem. Jej niezwykły zapach dodatkowo umili kąpiel.

Zastosowanie:
Jedną saszetkę zalać około 3-2 litrami wrzącej wody. Parzyć pod przykryciem ok. 5-10 minut. Przygotowany napar łącznie z saszetką przelać do wanny z ciepłą wodą. Czas trwania kąpieli od 15 do 30 minut. Zalecamy stosować 2-3 razy w tygodniu.
 
Składniki/Zioła:
-lipa
-tatarak
-lawenda

Czym charakteryzują się owoce i warzywa liofilizowane

Po procesie liofilizacji żywność nadal zawiera ten sam zestaw białek, tłuszczu i cukrów oraz witaminy, składniki mineralne i substancje biologicznie czynne.

MILO - gwarancja jakości

Przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane z zastosowaniem świeżych i wyselekcjonowanych składników.